www.cvonline.hu

Fejtőüzemi folyamatmérnök

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.01.
Hirdetés azonosító: 678201

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális FMCG partnerünk soproni telephelyére keresünk munkatársat
Fejtőüzemi folyamatmérnök munkakörbe.

A folyamatmérnök feladata lesz a fejtőüzem technológiai, minőségi és higiéniai folyamatainak kézben tartása és fejlesztése, az üzem költséghatékony működésének biztosítása.

Feladatok:

- Fejtőüzemi technológiai és minőségi folyamatok fejlesztése
- Fejtővonalak optimalizálása
- Sori átszerelési, tisztítási és takarítási idők csökkentése
- Napi kontroll rendszer fejlesztése és fenntartásának támogatása
- A menedzsment kontrolling támogatása különböző elemzések készítésével
- Fejlesztési csapatok vezetése, veszteségek megszüntetése, javító intézkedések bevezetése
- Kezelői oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése
- A területre vonatkozó szabványoknak és előírásoknak való megfelelés biztosítása, belső szabványok naprakészen tartása
- Csomagoló és egyéb anyagoknál fellépő reklamációk kezelése, beszállítói kapcsolattartás
- Stratégiai anyagok (ragasztó, címke) minőségének figyelése, új beszállítók kiválasztásában együttműködés a beszerzési területtel
- Új termék bevezetés koordinálása a csomagoló üzem területén
- Műszaki specifikációk meghatározása beruházások vagy új termék bevezetés esetén
- Új eljárások, termelési változások folyamatos átvezetése, dokumentáció naprakészen tartása
- Aktív részvétel az ISO HACCP tanúsítványok megtartásában
- Együttműködés a globális szervezettel, jó gyakorlatok átvétele és megosztása

Elvárások:

- Műszaki vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség
- Min. 3 év termelői környezetben, folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat (fejtőüzemben, csomagolóüzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- ​TPM ismeret, erős lean szemlélet
- Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
- ​Word, Excel felhasználói szintű ismerete
- Eredményorientált, problémamegoldó hozzáállás
- Jó elemzői készségek, precíz munkavégzés
- Folyamatszemlélet

Amit kínálunk:

- Hosszútávú lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a