www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök/konstruktőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 817117

Járműrendszerek gyártásában és fejlesztésében piacvezető szerepet betöltő Ügyfelünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat Fejlesztőmérnök/konstruktőr pozícióba.

Feladatok:
  • Mechanikai berendezések és komponenseinek fejlesztése, méretezése,
  • géptervezésben szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajzok, termékleírások, ellenőrzési és karbantartási utasítások készítése,
  • Sorozatgyártás támogatása,
  • háttértámogatás nyújtása a gépek üzemeltetéséhez, karbantartásához.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny!),
  • Pro/Engineer és Pro/Mechanica ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés,
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • géptervezésben, szerkezeti számításokban szerzett tapasztalat,
  • jártasság közúti, vasúti vagy pneumatikus szakterületen,
  • német, illetve harmadik nyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • AMIT A PRUHUMAN KÍNÁL ÖNNEK:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
  • Ügyfelünk a szektorban versenyképes bérezést, színvonalas munkakörnyezetet és nemzetközi karrierlehetőséget kínál hosszú távon.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió