www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök/konstruktőr

  • A hirdetés 1335 napja lejárt
48572-Fejlesztőmérnök/konstruktőrLink megjelenítése">

Ügyfelünk egy világméretű konszern, amely 5 kontinens 25 országában működik és leányvállalatain keresztül több, mint 60 telephellyel tart fenn üzleti kapcsolatot.

A budapesti közlekedés-biztonságtechnikai üzem számára keresünk

FEJLESZTŐMÉRNÖK/KONSTRUKTŐR

pozícióba munkatársat.

Feladatok:
  • Vasúti fékmechanikai berendezések és komponenseinek fejlesztése, méretezése;
  • Műszaki rajzok, termékleírások, ellenőrzési és karbantartási utasítások készítése;
  • Sorozatgyártás támogatása.
Elvárások:
  • Okleveles gépészmérnöki végzettség,
  • Pro/Engineer és Pro/Mechanica ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Géptervezésben, szerkezeti számításokban szerzett tapasztalat,
  • Jártasság vasúti, közúti vagy pneumatikus szakterületen,
  • MatLab, SimuLink és/vagy programozói ismeretek,
  • Német, illetve harmadik nyelv ismerete.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 48.572-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki