www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Debreceni székhelyű orvostechnikai fejlesztő cég megbízásából keresünk

pozícióba új munkatársat.

Feladatai:

  • Új termék bevezetésének műszaki előkészítése, meglévő termékek gyártási folyamatainak felügyelete (rajzdokumentációk készítése, szerszámok, készülékek tervezése),
  • Technológiai adatok vállalatirányítási rendszerben való megadása,
  • Normaidőmérések, számítások elvégzése,
  • Az integrált irányítási rendszer előírásai betartásának felügyelete belső auditok keretében,
  • Folyamatoptimalizálás a termelésben, a gyártási költségekben, üzemi folyamatok hatékonyságának javítása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, egyetemi vagy főiskolai üzem- vagy gépészmérnök     (gépgyártástechnológiai, géptervezői szakirány),
  • 2-3 éves gyártás területén szerzett releváns tapasztalat ,
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • ISO 9001 szabvány ismerete,
  • CAD tervezési ismeret,
  • Önálló, pontos munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó készség, kreativitás, jó konfliktuskezelés, vezetői készségek.

Előnyt jelent:

  • ISO 13485 szabvány, REFA ismeretek,
  • CNC programozás ismerete,
  • Középfokú német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Motiváló légkör
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol