www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 733 napja lejárt

BORSODCHEM ZRT.

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója munkatársat keres fejlesztőmérnök pozícióba a technológiai fejlesztéssel foglalkozó gödöllői csapatába.

Feladatok:

  • vizsgálati rendszerek fejlesztése,
  • alkalmazástechnológiai és termékfejlesztési projektek megvalósítása,
  • tesztmódszerek kidolgozása, eredmények értékelése,
  • beszámolók készítése,
  • vevői reklamációk és minőségi ügyek kivizsgálása.

Elvárások:

  • 3-5 év műanyag feldolgozási, PU alkalmazástechnikai tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség: vegyész/vegyészmérnök/anyagmérnök
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • jó kommunikációs képesség,
  • precíz, önálló munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolatok) „fejlesztőmérnök” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre küldheti el.

Helyek Gödöllő
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol