www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 743 napja lejárt

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termékfejlesztéssel és szériatámogatással kapcsolatos mérnöki tevékenységek úgy, mint:
  • Projektekben való részvétel és technikai tanácsadás társosztályoknak.
  • Vevői követelmények, ill. műszaki adatok egyeztetése és specifikációk kidolgozása.
  • Jóváhagyási listák vezetése.
  • Új konstrukciók készítése, alkatrészeik méretezése, ellenőrzése.
  • Új CAD modellek készítése, meglévőek kezelése.
  • FMEA.
  • Darabjegyzék készítése, standardizálás, költségcsökkentés.
  • Dokumentálás (eltérés, változáskezelés, technikai dokumentumok készítése).
  • Minőségi reklamációk kezelésében való részvétel, technikai támogatás, ill. amennyiben az szükséges a megoldás bevezetése pl. design módosítása és a hozzátartozó dokumentumok elkészítése.
  • Szoros együttműködés a központi anyavállalattal és más leányvállalatokkal.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség konstrukciós ismeretekkel
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Költséghatékony szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Határozott és magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság (esetleges külföldi kiküldetés vállalása)
  • Autóipari fejlesztőmérnöki tapasztalat előnyt jelent
  • Pro-E/Creo, Catia V5 CAD rendszer ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol