www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 684 napja lejárt

 Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok

  • Egyéni specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • Termékek fejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
  • Termék dokumentációk elkészítése, gondozása és változások nyomon követése
  • Részvétel új termékek kifejlesztésében
  • Racionalizálási javaslatok megtétele
  • Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • alapos számítástechnikai ismeretek
  • SolidWorks alapos ismerete (body és surface)
  • véges elemes szimulációk ismerete (elsősorban áramlástani vizsgálat)
  • angol és/vagy német nyelv társalgás szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség és proaktív személyiség
  • önálló munkavégzés és munkaszervezési készség
  • felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol