www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 855 napja lejárt

A vegyipar területén tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, a világ számos országában jelenlevő belga családi tulajdonban levő CHRISTEYNS ENGINEERING részére keresünk

FEJLESZTŐMÉRNÖK

munkatársat.

Feladatok:

  • új vegyszeradagoló zártláncú berendezések tesztelése, fejlesztése, valamint már a piacon lévő termékek készség szintű ismerete, felügyelete.
  • külföldi kollégákkal való rendszeres kapcsolattartás
  • versenytárs-figyelés, elemzés
  • telefonos szaktanácsadás, segítségnyújtás
  • fejlesztésben résztvevő technikus kolléga irányítása

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • utazási hajlandóság (kb. havonta 1 hét- 2-3 országban)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • változatos, sokrétű feladatkör
  • dinamikusan növekedő stabil multinacionális háttér

Előnyök:

  • német nyelvtudás
  • projekt-lebonyolításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol