www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 771 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • 3D-s tervezőprogramok haladó szintű kezelése (SolidWorks ismeret előny)
  • Műszaki rajzok, műveleti tervek készítése
  • Gyártás irányítása, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Célgép, készüléktervezésben, szerzett tapasztalat előny
  • Csapatmunkában való részvétel, dinamikus együttműködés a csoport többi tagjával.

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tervezésben használt szoftverek: SolidWorks, AutoCad
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségre várjuk:

 Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol