www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 887 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai szerktor egyik vezető multinacionális vállalatához keresünk az alábbi pozícióba pályázót:

Pozíció leírása:

Digitális kapcsolások tervezése és tesztelése, nyomtatott áramkörök fejlesztésének támogatása;
Beágyazott szoftverek tervezése, szoftverfejlesztése;
Nemzetközi fejlesztői csoport tagjaként az ipari buszrendszerekre épülő decentralizált I/O modulok fejlesztésében való részvétel;
A kifejlesztett I/O modulok gyártási dokumentációinak elkészítése, mérési- tesztelési utasításainak megírása;
Az elkészült termékek kvalifikációs tesztjeinek megtervezése, végrehajtása, dokumentálása.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Digitális áramköri ismeretek
Beágyazott programozási ismeretek assembly illetve C nyelven
Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret

Előny:

Ipari automatizálási rendszerek terén szerzett tapasztalat
M. Sc. szintű végzettség
Analóg áramköri ismeretek
PLC ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Kiváló munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő-beosztás

Helyek Pápa
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád

Csomagoló

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok