www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 976 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai szerktor egyik vezető multinacionális vállalatához keresünk az alábbi pozícióba pályázót:

Pozíció leírása:

Digitális kapcsolások tervezése és tesztelése, nyomtatott áramkörök fejlesztésének támogatása;
Beágyazott szoftverek tervezése, szoftverfejlesztése;
Nemzetközi fejlesztői csoport tagjaként az ipari buszrendszerekre épülő decentralizált I/O modulok fejlesztésében való részvétel;
A kifejlesztett I/O modulok gyártási dokumentációinak elkészítése, mérési- tesztelési utasításainak megírása;
Az elkészült termékek kvalifikációs tesztjeinek megtervezése, végrehajtása, dokumentálása.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Digitális áramköri ismeretek
Beágyazott programozási ismeretek assembly illetve C nyelven
Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret

Előny:

Ipari automatizálási rendszerek terén szerzett tapasztalat
M. Sc. szintű végzettség
Analóg áramköri ismeretek
PLC ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Kiváló munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő-beosztás

Helyek Pápa
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Call center agent (Hebrew and English)

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleagues for our multi...
Budapest

Ügyvezető asszisztens

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest