www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 749 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Biotechnológiai Kutatás-fejlesztés

 munkatársat keres

munkakörbe

Feladatai:

  • Biotechnológiai fejlesztési területen az eljárásfejlesztésekhez használt berendezések, műszerek és egyéb eszközök műszaki színvonalának fenntartása, fejlesztése (pl. karbantartás, beruházások irányítása);
  • Fermentációs folyamatok optimalizálása, az új eljárások műszaki feltételeinek megteremtése;
  • A tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk, illetve fejlesztési, és egyéb jelentések készítése;
  • Fermentációs kísérletek tervezése és értékelése, az eredmények számítógépes adatfeldolgozása;
  • Laboratóriumi fermentációs eljárások kísérleti üzemi adaptálása, továbbfejlesztése és léptéknövelése
  • A kísérletek és kísérleti gyártások során felmerülő műszaki jellegű problémák kivizsgálása és kezelése;
  • Részvétel a folyamatirányító, adatgyűjtő és fejlesztési informatikai rendszerek fejlesztésében, működtetésében és hibaelhárításában;
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • MSc szintű vegyészmérnök/biomérnök végzettség;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • Műszaki-technikai érdeklődés.

Előnyt jelent:

  • PhD fokozat;
  • Felsőfokú/szakmai angol nyelvtudás;
  • Fermentáció és biotechnológia területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Műszaki fejlesztési vagy karbantartási területen szerzett gyakorlat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2015.01.04-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

www.teva.hu

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő