www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres

pozícióba. A Corporate Innovation Management (CIM) a Balluff több telephelyén (Magyarországon, Németországban és Svájcban) működő kutató—fejlesztő csoportjainak hálózata, melynek feladata az új érzékelési és adatfeldolgozási technológiák kidolgozása és felderítése, a termékfejlesztési csoportok szakmai támogatása, valamint a vállalatnál folyó innovációs tevékenység elősegítése.

Feladatkör:

  • Szenzorfejlesztés, elektronikai kapcsolások, matematikai és számítógépes megoldások fejlesztése, megvalósítása, igényes tesztelése
  • Mérések és kiértékelések tervezése, elvégzése, adatelemzés
  • Numerikus (elsősorban elektromágneses) szimulációk érzékelőtechnológiai problémákra
  • Innovációs tevékenység

Szükséges képzettség:

  • Műszaki- vagy természettudományi felsőfokú végzettség (B.Sc)

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Kísérleti munkára való készség, tehetség
  • Terhelhetőség, kitartás
  • Igényes gondolkodás, elemző képesség, nagyfokú önállóság
  • Innovatív gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Műszaki- vagy természettudományi M.Sc végzettség
  • Kutatási projektben való részvétel

Amit kínálunk:

  • Kreatív feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Karrierlehetőség Balluff csoporton belül
  • Rendszeres szakmai- és nyelvi továbbképzések
  • Külföldi tanulmányutak
  • Kiváló munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2014. augusztus 17-ig az alábbi címre várjuk.