www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Cégünk nagyszerű szakmai fejlődési lehetőséget kínál!

K+F projektjeink megvalósításához tehetséges, felkészült, ambiciózus és kihívásokkal rendelkező új munkatársakat keresünk

(elektromos/elektrotechnika terület)

POZÍCIÓINKBA.

Állás megnevezése:

  • Fejlesztőmérnök (elektromos/elektrotechnika terület)

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Aktív fejlesztő/tervező mérnöki részvétel különböző fejlesztési projektekben a Termékfejlesztési szakterületen: elektromos/elektrotechnikai részegységek, irányító/ellenőrző rendszerek, illetve elosztó szekrények tervezése/fejlesztése; Aktív részvétel a prototípus gyártási folyamat támogatásában és installációjában.
  • Szoros, kreatív együttműködés a termékfejlesztés más csoportjaival.

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi, vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik.
  • Specifikus tervező szoftverek magabiztos felhasználója (elsősorban Eplan Electric P8).
  • A rendszerszintű-, célorientált- és újító gondolkodás képessége elvárás jelöltjeink irányában, csakúgy, mint a hatékony, rugalmas munkavégzés és a proaktív, dinamikus személyiség.
  • Kitűnő csapatjátékos, aki képes önállóan is eredményes munkavégzésre is.
  • Erős belső késztetéssel bír egyéni szakmai tudásportfóliójának gazdagítására.

Előny:

  • Angol nyelvtudás.
  • Több éves gép/berendezés tervezői/fejlesztői konstrukciós munkatapasztalat.
  • Verzió/revízió rendszerek ismerete.
  • Elméleti/gyakorlati ismeretek az alábbi területeken: elektrotechnikai tervezés, gépbiztonság, PLC rendszerek illesztése, hajtások: elsősorban aszinkron és szervó rendszerek.

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek komplex feladatok megoldásán keresztül.
  • Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló méltányos javadalmazás.
  • Széles látókörű, jól képzett pályakezdők alkalmazásától sem zárkózunk el!
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő