www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 902 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termékfejlesztéssel és szériatámogatással kapcsolatos mérnöki tevékenységek úgy, mint
    • Új konstrukciók készítése, méretezése, ellenőrzése
    • Darabjegyzék készítése, standardizálás, költségcsökkentés
    • Teszt követelmények egyeztetése
    • Projektekben való részvétel és technikai tanácsadás társosztályoknak.
    • Jóváhagyási listák vezetése.
    • Vevői követelmények, ill. műszaki adatok egyeztetése és specifikációk kidolgozása
    • Új CAD modellek készítése, meglévőek kezelése.
    • Dokumentálás (eltérés, változáskezelés, technikai dokumentumok készítése)
    • FMEA
    • Minőségi reklamációk kezelésében való részvétel, technikai támogatás, ill. amennyiben az szükséges a megoldás bevezetése pl. design módosítása és a hozzátartozó dokumentumok elkészítése
  • Szoros együttműködés központi anyavállalattal és társosztályokkal (Németország, Schwäbisch Gmünd).

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség konstrukciós ismeretekkel
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Autóipari fejlesztőmérnöki tapasztalat
  • Nagyon jó Pro-E CAD ismeret
  • Költséghatékony szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Határozott és magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő