www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Területek:

I.  Ipari hálózati modulok fejlesztése
II. Biztonsági funkciót ellátó egységek beágyazott szoftvereinek fejlesztése, tesztelése
III. Lineáris elmozdulás szenzorok, útmérő rendszerek fejlesztése

Feladatok:

  • Analóg és digitális áramkörök, kapcsolások tervezése, méretezése és tesztelése
  • Nyomtatott áramkörök fejlesztésének támogatása
  • Beágyazott szoftverek fejlesztése, tesztelése
  • Nemzetközi fejlesztő csapat tagjaként szorosan együttműködni az elektronikai fejlesztés, a konstrukció, a minőségbiztosítás és a gyártástechnológia szakembereivel
  • A fejlesztendő termékek kvalifikációs tesztjeinek megtervezése, a teszt eredmények kiértékelése
  • A kifejlesztett termékek dokumentációinak, mérési utasításainak elkészítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Digitális és analóg áramköri ismeretek
  • Mikrokontroller programozási ismeretek
  • Beágyazott programozási ismeretek assembly illetve C nyelven
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ipari automatizálási- illetve buszrendszerek ismerete
  • M.Sc. szintű végzettség
  • SAP felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kreatív feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Karrierlehetőség Balluff csoporton belül
  • Rendszeres szakmai- és nyelvi továbbképzések
  • Külföldi tanulmányutak
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő