www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 1313 napja lejárt

Multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • fejlesztési és terméktámogatási feladatok ellátása
  • beágyazott és pc szoftver-tervezés és programozás
  • hardver-tervezés
  • a kifejlesztett projekt használatba vételéhez szükséges tevékenység, engedélyeztetési, műszaki bevizsgálási eljárások koordinálása
  • a fejlesztések adminisztrációja, termék-dokumentálás, törzspéldányok elkészítése
  • együttműködés és kapcsolattartás a létesítményvezetőkkel, külső gyártókkal, beszállítókkal, a cégcsoport egyéb részlegeivel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jogosítvány

Előny:

  • előny 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • objektumorientált programfelépítés ismerete
  • programfejlesztési gyakorlat .NET és .NET Compact Framework keretrendszerben
  • Windows 7, Windows 8 és Windows CE operációs rendszerek ismerete
  • fejlesztőkörnyezet:

       - Visual Studio 2008 és 2010

       - MPLAB

  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete (tűzjelző rendszerek, vagyonvédelmi rendszerek, kamera megfigyelő rendszerek)
  • biztonságtechnikai rendszerekre vonatkozó előírások, szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi háttér
  • lelkes, támogató csapat
  • hosszú távú, kiszámítható jövőkép

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltüntetésével a következő e- mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő