www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 567079

Gázipari berendezések tervezésében és gyártásában piacvezető partnercégünk bővülő, dinamikus csapatának erősítéséhez keresünk kiváló szakembereket a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Új termékek (gáznyomás-szabályozók, gázipari szerelvények, nyomástartó berendezések, gáznyomás-szabályozó állomások) tervezése
  • Kísérleti mintadarabok, prototípusok gyártásának felügyelet, azok bemérése, eredmények kiértékelése és felhasználása
  • Meglévő dokumentációk karbantartása, módosítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség: nappali tagozaton szerzett gépészmérnök diploma
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Többéves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3D tervezőprogram készségszintű használata
  • Precíz, pontos munkavégzés, felelősségvállalás, terhelhetőség
  • Csapatszellem (2-4 fős teammunkákban való részvétel)
  • Önálló munkavégzés képessége, innovatív gondolkodásmód
Előny:
  • Géptervező, gyártástechnológus végzettség
  • Inventor ismerete
  • Anyagismeret, konstruktőri gyakorlat
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • bérezés képzettség és tapasztalat szerint, megegyezés alapján
  • minőségi munkáért versenyképes jövedelmet biztosítunk
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a tárgy mezőben a pozíció (Fejlesztőmérnök) megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa