www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK

Feladatkör:

  • Az ipari automatizálásban alkalmazott tárgyérzékelő szenzorok elektronikai fejlesztése
  • Analóg és digitális áramkörök, kapcsolások tervezése, méretezése és tesztelése
  • Nyomtatott áramkörök fejlesztésének támogatása
  • Nemzetközi fejlesztő csapat tagjaként szorosan együttműködni a többi HW és FW fejlesztés, a konstrukció, a minőségbiztosítás és a gyártástechnológia szakembereivel
  • A kifejlesztett termékek dokumentációinak, mérési utasításainak elkészítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Digitális és analóg áramköri ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Aktív német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Célorientáltság, elhivatottság

Előnyt jelent:

  • Beágyazott programozási ismeretek
  • MSc szintű végzettség
  • SAP-felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német