www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.30.
Hirdetés azonosító: 1077462

Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban, világszerte 68 ezer munkavállalót foglalkoztat. Veszprém megyei gyárában csúcsminőségű termékeket gyárt élen járó technológia alkalmazásával. A munkatársak képzése és bevonása a cégcsoport fejlődésében fontos szerepet kap. Veszprém megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Projektek műszaki vezetése R&D szempontból
  • Szimultán mérnöki tevékenység projektekben
  • R&D közreműködők vezetése és a kiadott feladatok számonkérése, nyomon követése
  • A projekt képviselete a vevő előtt és a beszállítónál műszaki kérdésekben
  • Fáziszárások előkészítése és lebonyolítása a projektcsapattal, részvétel a projekt megbeszéléseken
  • A projektben vagy a projektcsapatban felmerülő műszaki problémák/kockázatok elemzése, hibaok feltárása, megoldási javaslat kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség)
  • Legalább 3 éves fejlesztőmérnöki tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + bónusz + béren kívüli juttatások + bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEJLESZTŐMÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678