www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 188 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Analóg és digitális áramkörök, kapcsolások tervezése, méretezése és tesztelése
  • Nyomtatott áramkörök fejlesztésének támogatása
  • Beágyazott szoftverek fejlesztése, tesztelése
  • Nemzetközi fejlesztő csapat tagjaként szorosan együttműködni az elektronikai fejlesztés, a konstrukció, a minőségbiztosítás és a gyártástechnológia szakembereivel
  • A fejlesztendő termékek kvalifikációs tesztjeinek megtervezése, végrehajtása, a teszt eredmények kiértékelése
  • A kifejlesztett termékek dokumentációinak, mérési utasításainak elkészítése, gyártás támogatása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamosmérnöki BSC végzettség
  • Digitális és analóg áramköri ismeretek
  • Beágyazott programozási ismeretek C nyelven
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs képesség a csoportmunkák végzése során

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mikrohullámú alapismeret
  • Ipari automatizálási- illetve buszrendszerek ismerete
  • M.Sc. szintű végzettség
  • LabVIEW programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő