www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Szeretne Ön egy olyan megbízható, német tulajdonban lévő vállalatnál dolgozni, mely vevői között tudhatja a legnagyobb autómárkákat (Audi, BMW, Porsche, Jaguar stb.)? Akkor jelentkezzen Fejlesztőmérnök pozícióba

Feladatok

  • Fejlesztési és tervezési projektek végrehajtása a vállalati, vevői és az általános műszaki előírások figyelembe vételével
  • Önálló kapcsolattartás az anyacég képviselőivel
  • PDM-rendszer és on-line eszközök használata (pl. változáskövetés, műszaki dokumentációs adatbank)
  • A gyártóhely támogatása termelési- műszaki problémák megoldásában

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Megbízható német nyelvtudás
  • Catia V5 ismeretek
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatban dolgozás képessége
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Német v angol nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNYT JELENT:

  • Autóipari gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • PDM-rendszer (Teamcenter) használatának ismerete