www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Prémium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Egyéni specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása

  • Termékek fejlesztésének megvalósíthatósági elemzése

  • Termék dokumentációk elkészítése, gondozása és változások nyomon követése

  • Részvétel új termékek kifejlesztésében

  • Racionalizálási javaslatok megtétele

  • Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárás:

  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

  • alapos számítástechnikai ismeretek

  • SolidWorks alapos ismerete (body és surface)

  • véges elemes szimulációk ismerete (elsősorban áramlástani vizsgálat)

  • angol és/vagy német nyelv társalgás szintű ismerete

  • jó kommunikációs készség és proaktív személyiség

  • önálló munkavégzés és munkaszervezési készség

  • felelősségteljes munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés

  • cafeteria

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • modern, fiatalos környezet

  • saját ötletek megvalósítása

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.