www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök (Villamosmérnök)

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Az ARH Informatikai Zrt. intelligens képfeldolgozáson alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket fejlesztő, gyártó és értékesítő részvénytársaság munkatársakat keres „Fejlesztőmérnök” pozíció betöltésére

Feladatok

  • Digitális áramkörök elsősorban, képalkotó szenzor panelek tervezése
  • Megtervezett panelek élesztése, tesztelése
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztő csapattal

Követelmény

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év fejlesztői gyakorlat
  • Kiszajú LDO és kapcsolóüzemű alapkacsolások, feszültségstabilizáló és zajszűrő áramkörök tervezésében jártasság
  • Logikai kapuk, multiplexerek, számlálók ismerete
  • CPLD ismeret
  • I2C, 3-Wire, RS232, USB2.0 protokollok ismerete
  • Nagyferenkvenciás NYÁK tervezési tapasztalatok
  • Mikrokontrolleres fejlesztőkörnyezet alapos és Script nyelvek alapvető ismerete

Előny

  • Altium Designer program ismerete
  • Műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődést segítő csapat és munkakörülmények

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő