www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1024596
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális gyártó partnerünk Magyarországi leányvállalata részére keresünk Jász-Nagykun-Szolnok megyébe munkatársat az alábbi R&D pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK - VEGYIPAR (AB)

Feladatok:
  • Polimer alapanyagok és gyártási technológiájuk fejlesztése
  • A meglévő polimer alapanyag termékcsoportok és gyártási folyamataik folyamatos optimalizálása
  • Meghatározott műanyagipari R&D projektek önálló vezetése
  • Dokumentációkezelés, riportolás a nemzetközi fejlesztőközpont felé
  • Kapcsolattartás a nemzetközi fejlesztőközponttal

Elvárások:
  • Vegyészmérnök vagy anyagmérnök végzettség
  • Lehetőleg 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők és utolsó éves egyetemi hallgatók jelentkezését is várjuk
  • Legalábbi kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

A pozíció területei:
R&D
Vegyészmérnök
Anyagmérnök

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Jász-Nagykun-Szolnok