Fejlesztőmérnök / Tervezőmérnök - Szombathely környéke (Referenciaszám: HM-1784)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2017.01.23.
Hirdetés azonosító: 1089598

Feladatok:

  • Termelésben részt vevő gépek fejlesztése az előírt szabványoknak megfelelően
  • Berendezések tervezésében, fejlesztésében való aktív részvétel
  • 3D modellezés és 2D rajzi specifikációk, vázlatok készítése
  • Speciális műszaki megoldások keresése és kifejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • A megvalósításhoz szükséges alkatrészek, anyagok kiválasztása
  • Együttműködés a fejlesztési projekt tagjaival, belső és külső beszállítókkal

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Termelőgépek tervezése, vagy fejlesztése területén szerzett szakmai tapasztalat
  • CAD ismeret: Inventor és SolidEdge
  • SAP ismeret előny
  • Precizitás, pontosság
  • Analitikus gondolkodás, szisztematikus

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények, nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1784-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Vas
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő