www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök-projektvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 847591

Megbízónk a világ egyik vezető technológiai vállalata, melynek budapesti, transzformátor-gyártással foglalkozó gyárába keresünk egy újonnan induló termékcsoport-gyártásához munkatársat.

Feladatok:
  • Különleges transzformátorok termékfejlesztési folyamatának koordinálása;
  • Prototípus szintű tervezési - gyártási - vizsgálati folyamatok összehangolása;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a külső és belső partnerekkel;
  • Műszaki problémák gyors és hatékony megoldása.
Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Projektvezetési tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • AutoCad és / vagy Pro/E szoftver ismerete;
Előny:
  • Német nyelvtudás;
  • Jártasság kisfeszültség villamos elosztóhálózatok tervezésében és/vagy üzemeltetésében;
  • PLC program ismerete;
  • Ipari automatizálási ismeretek;
  • SAP ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk egy nagy múltú világvállalat, amely
  • Stabil és innovatív hátteret;
  • Valódi mérnöki munkát;
  • Remek munkaközösséget;
  • Versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió