www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök - Projektvezető

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival válaszokat biztosítunk korunk legégetőbb kérdéseire. A Siemens Zrt II. Rákóczi Ferenc úti telephelye az elosztó transzformátor gyártás magyarországi bázisa. Gyárunk tevékenysége a transzformátorok tervezési, gyártási és értékesítési folyamata. Folyamatosan bővülő mérnök csapatunkba keresünk olyan érdeklődő, nyitott gondolkodású kollégákat, akik nem félnek szembenézni szakmai kihívásokkal.

Mik lesznek a feladataim?

  • különleges transzformátorok termék fejlesztési folymatának koordinálása,
  • prototípus szintű tervezési - gyártási - vizsgálati folyamatok
  • összehangolása,
  • kapcsolattartás és együttműködés a külső és belső
  • partnerekkel
  • műszaki problémák gyors és hatékony megoldása

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelv-tudás
  • AutoCad és / vagy Pro/E szoftver ismeret
  • MS Office környezet haladó kezelése

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Jártasság kisfeszültségű villamos elosztóhálózatok tervezésében és/vagy üzemeltetésében
  • PLC programozási gyakorlat
  • Ipari automatizálási ismeretek
  • SAP ismeretek

A munkavégzés helye

Siemens II Rákóczi Ferenc úti telephely, Csepel

Kontakt

A jelentkezéseket az alábbi linkre kattintva várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol