www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök (műanyagipar)

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1025698

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Gyártási folyamat mérnöki oldalról történő támogatása,
  • Az adott gyártási terület folyamatainak felülvizsgálata, optimalizálása,
  • A hatékonyság növelése és költségek elemzése,
  • Változások dokumentálása,
  • A fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása,
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése,
  • Új termék bevezetési projektekben való részvétel,
  • Az alkalmazott gyártástechnológia fejlesztése, korszerűsítése,
  • Folyamat-veszteség elemzés, selejt elemzés.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (gépész/mechatronikai/műanyagipari) végzettség,
  • A termelési folyamatok ismerete, gyártási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • AutoCad ismerete,
  • Folyamatszemlélet,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Önálló és pontos munkavégzés,
  • Megbízható, agilis, proaktív személyiség.

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu