www.cvonline.hu
Fejlesztőmérnök (Motorfejlesztés)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.02.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 871093
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető az autóipari szektorban működő Győr-Moson-Sopron megyei ügyfelünk számára keresünk az alábbi pozícióba Kollégát

Feladatok:
- Prototípus járművek fejlesztése (elektromos- és hibridhajtású járművek)
- Hajtáslánc elemeinek fejlesztése és optimalizálása
- Gyártási folyamatok kidolgozása
- Együttműködés a külföldi fejlesztőkozpontokkal

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok (gépészmérnök, járműmérnök, közlekedésmérnök)
- Alapos ismerete a sebességváltóknak és bolygóműveknek
- Minimum középfokú németnyelv-tudás
- CAD ismeret
- Önálló munkavégzés
- Csapatjátékos személyiség
- Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent