www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1027185
lejárt

Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök - Motorakusztika - Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

2001-ben került átadásra az Audi Hungaria Motor Kft. motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak, ma a mérnökök aránya 70% felett van. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez: kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belső égésű motoraink működését.

A központ támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

A szakterület szorosan együttműködik a németországi fejlesztéssel, különösen a konstrukció és a motorkísérletek terén, illetve a legjelentősebb megbízások is Ingolstadtból érkeznek.

Mérnökeink változatos kísérleteket végeznek az akusztika, a súrlódás és szimuláció terén, valamint egyre nagyobb hangsúlyt kap a villamosság: egyre gyakrabban kapnak helyet kisebb-nagyobb villamos berendezések a korszerű járművek hajtásában.

A győri telephely különösen szerencsés helyzetben van, mivel a fejlesztői és gyártói tevékenységek már a fejlesztés kezdetétől összekapcsolódik, amelyet a fizikai közelség is lehetővé tesz.

Feladatok

  • Tervezőmunka a győri motorfejlesztő központban
  • Szériamotorok alkatrészeinek elemzése, továbbfejlesztése akusztikai szempontból
  • Motorok akusztikai analízise és tesztelése motorfékpadon, ill. járműben
  • Akusztikai mérések előkészítése, elvégzése, kiértékelése és a mérések dokumentálása
  • Kapcsolattartás a konszern tervezőosztályaival, mérések külföldi telephelyeken
Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika
  • Minimum 2 év tapasztalat méréstechnika, akusztika vagy a gépjárműmotorok területén
  • Középfokú német nyelvtudás és/vagy középfokú angol nyelvtudás
  • Motortechnikai ismeretek
  • Ismeretek az akusztika és a rezgéskomfort területén
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Tanulásra való hajlandóság, kreativitás
  • Csapatmunka
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Prezentációs készségek
  • Rugalmasság
  • Részletes magyar és német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8947

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019