www.cvonline.hu

FEJLESZTŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 846285

Multinacionális - az autóelektronikában innovatív megoldásokra törekvő - nagyvállalat dinamikusan bővülő fejlesztő csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gépjármű elektronikus vezérlőegység mechanikai tervezése
  • Rajzdokumentáció (rendszeres aktualizálás), gyártási dokumentáció elkészítése és egyeztetése a beszállítóval
  • Tűrésszámítások valamint egyéb műszaki számítások elvégzése, lehetséges optimalizálása
  • Pontos és szabatos vevői megfelelés
  • Napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal illetve kollégákkal világszerte – nemzetközi projektek szerint

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves (autóipari) gyakorlat fröccsöntött alkatrészek és/vagy mélyhúzott lemezalkatrészek területén
  • 3D tervezőprogramok aktív használata (Pro/Engineer előny)
  • Nagyfokú precizitás
  • Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • Német vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú és nyelvi képzések)