www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök / informatikai mérnök

  • A hirdetés 718 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK

  informatikai mérnök

Feladatkör:

  • Nemzetközi fejlesztői csoport tagjaként intelligens ipari tápegységek (60W-1kW) fejlesztésében való részvétel
  • Tápegységek beágyazott szoftvereinek tervezése és tesztelése
  • Az elkészült termékek kvalifikációs tesztjeinek megtervezése, végrehajtása, dokumentálása
  • A kifejlesztett tápegységek gyártási dokumentációinak elkészítésének segítése, mérési- tesztelési utasításainak megírásában való részvétel
  • A gyártás műszaki támogatása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos- vagy informatikai mérnök végzettség
  • Mikrokontroller programozási ismeretek
  • Beágyazott programozási ismeretek assembly illetve C nyelven
  • Műszaki angol nyelvismeret
  • Rugalmasság, külföldi kiküldetések vállalása
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Ipari automatizálási- illetve buszrendszerek ismerete
  • Folyamatvezérlő szoftverek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Szoftveres projektekben szerzett tapasztalat
  • M. Sc. szintű végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat nemzetközi fejlesztési együttműködésben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol