www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök I. (Műszaki minőségi átvevő)

  • A hirdetés 990 napja lejárt

 „Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

 A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Tervezi, koordinálja és felügyeli a szakterületére vonatkozó javítási, karbantartási, felújítási, és selejtezési munkákat.
  • Minőségi átvételeknél szakterületét érintő feladatokban vesz részt.
  • Közreműködik a területi műszaki tevékenység kereteinek meghatározásában.
  • Szervezi, felügyeli és ellenőrzi a műszaki folyamatokat.
  • Műszaki elemzésekkel, jelentésekkel, javaslatokkal támogatja a vezetői döntések meghozatalát.
  • Részt vesz műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában. Szakterületét érintő szakmai kérdésekben szakértői véleményt ad.
  • Részt vesz a szakterületét érintő fejlesztési programok összeállításában. A programok megvalósítása során szakmai felügyeleti tevékenységet végez.
  • Szakterületére vonatkozóan mérési- és átvételi utasításokat véleményez, felülvizsgál és aktualizál.
  • Gondoskodik a szakterületétét érintő minőségügyi továbbfejlesztések kidolgozásáról és végrehajtásáról.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német műszaki szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi  email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő