www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök I. (Elektronikus biztosítóberendezés)

  • A hirdetés 793 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

 Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Közreműködik a jelfogós és elektronikus állomási és vonali biztosító berendezések, különféle távvezérlő rendszerek telepítést, illetve üzembe helyezést megelőző biztonságtechnikai vizsgálatában. Együttműködik a gyártó, tanúsító és üzemeltető szervezetekkel.
  • Részt vesz a MÁV Zrt. meghatározott típusú állomási biztosítóberendezéseinek fővizsgálataiban, illetve azok előkészítésében. A fővizsgálat elvégzése után elkészíti a vizsgálati jegyzőkönyvet.
  • Közreműködik a MÁV Zrt.-nél alkalmazott különféle rendszerek hardver és szoftver vizsgálatában, ellenőrzésében. Elemzéseket állít össze, javaslatokat tesz.
  • Működési területén induló műszaki vizsgálatok, ellenőrzések előkészítésében, lefolytatásában és dokumentálásában részt vesz.
  • Részt vesz a bevezetés alatt álló és üzemelő villamos váltóhajtóművek vizsgálatában és a bevezetési eljárás, kísérleti üzem lefolytatásában.
  • K+F igények feltárásában közreműködik.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök-informatikus)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

Angol műszaki szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő