www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök I. (Budapest)

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

 „Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

 A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A MÁV Zrt. távközlési és infokommunikációs hálózatát érintő fejlesztések pályázati és tenderanyagainak készítése, értékelése.
  • A MÁV Zrt. Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Osztályai alaptevékenységéhez közvetlenül kapcsolódó K+F feladatokat szakmailag koordinálja. Támogatólag közreműködik a GSM-R projekt megvalósulásában.
  • A MÁV távközlési adatátviteli hálózatának fejlesztése érdekében meghatározza a feladat teljesítésének személyi és anyagi (eszközigény) feltételeit. Gondoskodik a szükséges szerződések előkészítéséről, szakmailag koordinálja, felügyeli a teljesítésbe bevont belső és külső közreműködők munkáját.
  • A MÁV Intranet hálózatának és a rendszerhez tartozó hálózati elemek fejlesztőmérnöki feladatainak ellátása.
  • Javaslatot készít új eszközrendszerek bevezetésére. Elkészíti az új technológiák bevezetéséhez szükséges műszaki és adminisztratív szabályozásokat.
  • TTR hibaelhárítási szolgálat- és Távközlési Ügyfélszolgálat által hatáskörébe utalt feladatok műszaki támogatása, végzése, dokumentálása.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (egyetemi/ főiskolai szintű villamosmérnöki vagy mérnökinformatikus diploma)
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési elvárások megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő