www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök - Display és Világítástechnika

  • A hirdetés 1058 napja lejárt
52874-Fejlesztőmérnök - Display és VilágítástechnikaLink megjelenítése">

A világ egyik legnagyobb autóelektronikai gyártója az autóipar egyik legizgalmasabb és legdinamikusabban fejlődő területén bővíti csapatát.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk munkatársat:

Feladatok:
  • Modern fedélzeti műszerek és az autóvezető tájékoztatását szolgáló magas felbontású, többfunkciós kijelzők fejlesztése
  • Műszerfal komponensek világítási koncepciójának megalkotása, alkatrészek optimalizálása
  • Displayfejlesztések koordinációja
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és vevőkkel
  • Fénymérési feladatok modern mérőeszközökkel (spektroradiométer, denzitométer, fénysűrűségmérő kamera)
  • Mérések kiértékelése, dokumentációja, részvétel a jóváhagyási folyamatokban
  • Első mintadarabok összeállítása
  • Gyártási folyamatok támogatása fejlesztői oldalról
Elvárás:
  • Gépész-, villamos-, mechatronikai mérnöki végzettség
  • Optikai ismeretek
  • Csapatszellem és jó kommunikációs készség
  • Szakmai, ill. kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Displaytechnológiai ismeretek előnyt jelentenek
  • Autóipari fejlesztés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Műanyag alkatrész-tervezés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 52.874-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki