www.cvonline.hu
Fejlesztőmérnök - Dél-Pest megye (Referenciaszám: PJ3919)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 978159
lejárt

Luxus termékek gyártásában és értékesítésében piacvezető megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök - Dél-Pest megye (PJ3919)

Feladatok:
- Egyéni specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
- Termékek fejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
- Termék dokumentációk elkészítése, gondozása és változások nyomon követése
- Részvétel új termékek kifejlesztésében
- Racionalizálási javaslatok megtétele
- Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások:
- Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
- SolidWorks alapos ismerete (body és surface)
- Véges elemes szimulációk ismerete (elsősorban áramlástani vizsgálat)
- Angol vagy német nyelv társalgás szintű ismerete

Amit partnerünk kínál:
Partnerünk magyar tulajdonú nagyvállalat, mely az elkövetkező években jelentős bővülés előtt áll. Saját területén piacvezető pozíciót tölt be Európában, így hosszú távú munka és előrelépési, karrier lehetőséget kínál.

Munkavégzés helye: Dél-Pest megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3919 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest