www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök - Borsod

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei stabil hátterű, multinacionális partnercégünk részére keresünk Fejlesztőmérnök munkatársat

Feladatok:

  • Termékek tervezése és kapcsolódó projektek menedzselése
  • Termékfejlesztési projektek megvalósítása APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása
  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Projekttevékenységek koordinálása a vevőkkel szorosan együttműködve
Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 éves releváns autóipari szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek (ideális esetben Catia V5) alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (közvetlen vezető német)
  • Analitikus gondolkodás, céltudatos, önálló munkavégzési és problémamegoldási képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás
Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag