www.cvonline.hu
Fejlesztőmérnök (Autóipar terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.02.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 873975
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető az autóipari szektorban működő Győr-Moson-Sopron megyei ügyfelünk számára keresünk az alábbi pozícióba Kollégát

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- Fejleszti az elektromos- és hibridhajtású járműveket
- Külföldi feljesztőközponttal való kapcsolattartás
- Részt vesz a gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában és optimalizálja azokat

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok (gépész-, járműmérnöki vagy közlekedésmérnök)
- Sebességváltók és bolygóművek szerkezetének való gyártási ismeret
- Legalább kőzépfokú németnyelv-tudás mind szóban és írásban
- CAD programok ismerete
- Előnyt jelent a szakmai tapasztalat