www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök - Akusztikai szimuláció - Járműfejlesztés

Hirdetés azonosító: 1102932
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Napjaink gépjárműveinek könnyűszerkezetes építésmódja valamint az elektromosság egyre növekvő terjedése magas követelményeket támaszt a járművek akusztikai tulajdonságaival szemben különösen a prémium szegmensben.

Csapatunk az új fejlesztésü jármüvek számára végeselemes szimulációk és méréstechnikai analízisek segítségével műszaki megoldásokat fejleszt az NVH-, azaz akusztikai tulajdonságok optimalizálása érdekében, mely a koncepciófázistól egészen a szériagyártásig végigkísérik a jármüvek fejlesztését.

Munkánk során szoros együttműködésben vagyunk az AUDI AG műszaki fejlesztésével, valamint külső partnerekkel.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Aktív részvétel végeselemes járműmodellek felépítésében, valamint akusztikai es rezgéskomfort szimulációk végrehajtásában
  • Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése koncepciószinten az optimális szerkezetdinamikai (NVH) tulajdonságok elérése érdekében
  • Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken
  • Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9013