www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 942694
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk tagja az osztrák központtal rendelkező HEAT GROUP vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az osztrák és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a osztrák HEAT GROUP cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. A cég nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős. Az alkalmazottak száma kb. 205 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre a széria- és az egyedi termékek gyártására.

Jelenleg nagykanizsai telephelyünkre az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

Fejlesztőmérnök

Feladatok:

-      termékfejlesztés
-      javítási lehetőségek folyamatos megállapítása
-      kísérleti mintadarabok, prototípusok gyártásának felügyelete, azok bemérése,
       eredmények kiértékelése és felhasználása.
-      dokumentáció karbantartás
-      kapcsolattartás a gyártással
-      műszaki és gazdasági tárgyalás

Elvárások:

Szakmai:

-      felsőfokú, nappali tagozaton szerzett gépészmérnöki diploma
-      3D tervezőprogram készség szintű ismerete
-      angol, vagy német nyelvismeret
-      tapasztalat a gázkészülékek, berendezések területén

Személyes:

-      precíz munkavégzés, felelősségvállalás, terhelhetőség
-      vállalkozó szellemű gondolkodásmód, önálló, felelősségteljes munkavégzés
-      költségtudatos cselekvésmód
-      géptervező, gyártástechnológus végzettség, anyagismeret, Inventor ismeret előnyt jelent

A szervezetről:

-      délnyugat-magyarországi székhelyű magyar / osztrák cég az energiatermelők
       és földgáz hálózatüzemeltetők üzletágában
-      növekedésorientált cégcsoport az energiaszektorban
-      saját fejlesztésű egyedi berendezések magas gyártási színvonala, saját készülékekkel
       és nyomástartó edényekkel

Munkavégzés helye:

-      Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala