www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1112917
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy a földgáz- és kőolajipar területén világszerte tevékenykedő vállalatcsoport.
Magyarországon lévő nagykanizsai telephelyükre keresünk

FEJLESZTŐMÉRNÖK

kollégát, nyomásszabályozó készülékek területére.

FELADATOK:
  • saját hatáskörében házi nyomásszabályzók fejlesztése
  • meglévő konstrukciók elemzése és ezek fejlesztése
  • számítások, szimulációk és kísérletek kiértékelése és megvalósítása
ELVÁRÁSOK:
  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • gyakorlati tapasztalat a tervezés területén
  • legyen képes 3D-CAD, Inventor használatára
  • tudjon angolul írásban és szóban kommunikálni
  • legyen tehetsége ahhoz, hogy műszaki fejlesztéseket önállóan kreatív módon megoldjon
  • okozzon Önnek örömet, hogy közreműködhet a kereskedelmi osztály támogatásában a vevőknél
AMIT KÍNÁLUNK:
  • a feladatkörének megfelelő bérezés
  • továbbképzési lehetőségek
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Nagykanizsa
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes, magyar és angol nyelvű jelentkezését!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala