www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök – üzemmérnök

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Debreceni székhelyű cég várja jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatai:

  • új termék bevezetésének műszaki előkészítése, meglévő termékek gyártási folyamatainak felügyelete (rajzdokumentációk készítése, szerszámok, készülékek tervezése)
  • technológiai adatok vállalatirányítási rendszerben való megadása
  • normaidőmérések, számítások elvégzése
  • az integrált irányítási rendszer előírásai betartásának felügyelete belső auditok keretében
  • folyamatoptimalizálás a termelésben, a gyártási költségekben, üzemi folyamatok hatékonyságának javítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség, egyetemi vagy főiskolai üzem- vagy gépészmérnök (gépgyártástechnológiai, géptervezői szakirány)
  • ISO 9001, ISO 13485 szabványok ismerete
  • CAD tervezési ismeret
  • önálló, pontos munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó készség, kreativitás, jó konfliktuskezelés

Előnyt jelent:

  • 3 éves termelés területén szerzett tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • REFA ismeretek
  • CNC programozás ismerete
  • középfokú német nyelvtudás
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő