Fejlesztői projekt asszisztens (MS SQL és .NET technológiák ismerete elvárt)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 838064
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Segítségnyújtás a projektek tervezésében, előkészítése és nyomon követésében

Feladatkör, felelősségek:    • Segítségnyújtás a projektek tervezésében, előkészítése és nyomon követésében

• Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és a kollégákkal

• A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség,

• MS SQL és .NET technológiák ismerete

• Magas szintű dokumentálási képesség, ez irányú tapasztalat

• Kiváló kommunikációs készség

• Határidők betartása, aprólékosság

• Megbízhatóság, lojalitás

• Magas rendelkezésre állás (adott esetben hétvégén is)

• Rugalmas, lelkes, ambiciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott,- akár pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.

Előny:

• Szoftverfejlesztésben és szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

• Projektmenedzsment területén szerzett 1-2 éves tapasztalat

Nyelvtudás:    Angol szakmai dokumentációk értése szintjén

A megbízó cég profilja:    Megbízónk:

• Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Fiatalos csapat

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

• Modern technológiák

Nemzetközi projektek

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.