www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Tíz éves múlttal, magyar és külföldi leányvállalatokkal rendelkező, hazai és külföldi ügyfeleket kiszolgáló fejlesztőcég

fejlesztő

munkatársakat keres az alábbi tapasztalatokkal.

Elvárás tapasztalat:

  • webfejlesztés (html, css, php, javascript, jquery, smarty)
  • cms rendszerek ismerete (e107, joomla, wordpress)
  • native (android studio, xcode)
  • cross-platform (phonegap) mobileapp fejlesztés

Kifejezett előny, ha a jelölt a fentiek mindegyikében/többségében otthon érzi magát.

Munkavégzés helye:

  • Teljes állás, de konstrukciójában azonban rugalmas alkalmazás (távolról is végezhető, egyéb projektek mellett).
  • Irodai munkavégzés esetén a központ: Budapest XIII. ker Westend - Lehel csarnok környéke.

Juttatások és lehetőségek igény és egyeztetés szerint. Nem projektmunka, hanem hosszútávú együttműködés.

Egyéb hasonló állások Önnek
Gyártástámogatási mérnök

Trenkwalder Kft

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan f...
Budapest, Magyarország

Hálózati Munkatárs

Hálózati MunkatársFeladatok: Hálózati eszközök ...
Budapest

SAP Basis support

SAP Basis support kollégát keresünk nemzetközi ...