www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Ha részese szeretnél lenni egy új, innovatív technológia születésének.
Ha felforgatnád velünk az üzleti alkalmazások piacát.
Ha fontos Neked az inspiráló közösség.

Az ORIANA Kft. egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereinkkel együtt azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk az üzleti alkalmazások piacát. Egyedülálló módszerünkkel és közösségi szemléletünkkel minden eddiginél gyorsabban és alacsonyabb áron szállítunk egyedi üzleti megoldásokat ügyfeleink számára. Formáljuk együtt a jövőt és söpörjük el a hagyományos módon, a rugalmatlan dobozos termékekre, vagy drága és bonyolult egyedi fejlesztésekre alapozott üzleti megoldásokat.

Fejlesztő

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások megvalósítása saját keretrendszer használatával
  • Közreműködés a koncepció kidolgozásában
  • Fejlesztés SQL, WEB és C# technológiákra építve
  • Programkomponensek tervezése, fejlesztése
  • Szoftverek, szoftvermodulok integrálása

Műszaki elvárások:

  • Alapfokú adatbázis ismeretek

Előnyt jelent:

  • Programozási ismeret C#, JavaScript nyelveken
  • HTML ismeret
  • Forráskód verziókezelés tapasztalat (cvs, git)
  • CSS ismeret és front end-es tapasztalatok
  • Írott, szakmai angol szintű dokumentációk megértése

Kompetenciák:

  • Csapatjátékosság
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Üzleti szemléletmód
  • Pontos határidő-becslés
  • Tanulási hajlandóság
  • Nyitottság

Gyorsan tanuló kezdők jelentkezését is várjuk!

A nálunk megszerzett tudással maradj az Oriana csapatában hosszú távon, vagy csatlakozz egy partnerünkhöz, de akár egy saját vállalkozás alapításában is támogatunk! Építsük együtt az Oriana közösségét!

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Csatárka út 82-84.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő