www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Fejlesztő
pozícióba munkatársat keresünk

2014 végén indult nemzetközi startupunkhoz keresünk segítséget hosszú távra. Ha tisztában vagy a webes trendekkel, és szívesen vállalnál sok felelősséggel, ámde sok lehetőséggel is együtt járó, izgalmas munkát, és szeretnél részese lenni egy nagy nemzetközi sikertörténetnek, akkor csatlakozz a csapatunkhoz!

Olyan Fejlesztőt keresünk, akire az alábbi feladatokat szeretnénk rábízni:

  • Szerver és kliens oldali funkciók tervezése és fejlesztése
  • Acceptance és Unit tesztek írása
  • Külső rendszerekkel való integráció megvalósítása
  • Fejlesztések tesztelése és dokumentálása
  • Performancia optimalizálás

Hogy miért éri ez meg neked?

  • Részt vehetsz az egyik legnagyobb rendkívüli potenciállal bíró startupban (még nemrég indultunk, de már 350 előfizető felett járunk)
  • Része lehetsz egy igazán vidám, fiatal csapatnak
  • Rendkívüli fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség, amilyen csak ritkán adódik
  • Versenyképes bérezést biztosítunk már a kezdetektől fogva
  • Debreceni munkavégzés irodánkban

Mi az, amit várunk tőled?

  • PHP 5.5 nyelv ismerete
  • Symfony 2 keretrendszer ismerete
  • Doctrine 2 ORM ismerete
  • MVC
  • SVN, Git verziókövető rendszerek ismerete
  • MySQL, Javascript, HTML, CSS, Twig, JQuery ismerete
  • Legyen igényed a tiszta és újrafelhasználható megoldásokra
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezz

Előny:

  • Cloud alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat (AWS)
  • PHPStorm fejlesztői környezet ismerete
  • Tapasztalat agilis fejlesztésben
  • PHP tervezési minták ismerete
  • Acceptance és Unit tesztek írásában szerzett tapasztalat
  • Composer ismerete

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, akkor várjuk 2015. február 6-ig önéletrajzod és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő