www.cvonline.hu

FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Az MP Solutions Kft. piacvezető, ingatlan bérbeadásra specializálódott Megbízója számára keres új munkatársat az alábbi feladatkörre:

FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Redmine ticketek - fejlesztés (SOS, sürgős és normál)
  • Redmine ticketek - hibajavítás (SOS, sürgős és normál)
  • Redmine ticketek - PSD design átalakítása HTML kóddá
  • Redmine ticketek - support
  • Support (Skype, E-mail, személyesen)
  • Extra fejlesztések
  • Verziókövetés - programkód összevonása ticketek alapján
  • Verziókövetés - programkód felrakása tesztre
  • Verziókövetés - programkód élesítése
  • Szerver - fejlesztéssel és élesítéssel járó feladatok, telepítések
  • Szerver - karbantartási feladatok (képek, tárhely, logók stb.)
  • Egyéb kérések - adatok kinyerése adatbázisból, jelentések generálása

Elvárások:

  • Objektum Orientált Programozás (OOP) magas szintű ismerete
  • MVC ismerete
  • MySQL magas szintű ismerete és egy dokumentum-orientált adatbázis ismerete (Mongo, Couch)
  • Jártasság a PHP keretrendszerekben (Cake, Codeigniter, Zend stb.)
  • Javascript és Jquery tapasztalat
  • HTML/CSS tapasztalat

Előny:

  • feladat és projektkezelő rendszerek ismerete (Redmine)
  • felsőfokú végzettség

Kompenzáció:

  • versenyképes fizetés
  • alkalmazotti/vállalkozói jogviszony

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő