www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

Fejlesztő munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Váci út 201
Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet kizárólag az allas"kukac"mbvk.hu címen a bérigény megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2014. március 17.

Feladatok:

  • Önálló fejlesztési feladatok elvégzése (tervezés, implementáció)
  • Team munkában való részvétel részfeladatok megoldásában
  • Hibakeresés, hibajavítás
  • Dokumentálás

Előny a következő területeken szerzett tapasztalat:

  • Webes környezetben szerzett fejlesztői jártasság
  • JavaScript és HTML
  • Java ismerete
  • Delphi ismerete
  • Android, iOS
  • Linux vagy egyéb UN*X környezet, shell ismerete
  • Egyéb script nyelvek (pl. ruby)
  • Kriptográfia, elektronikus aláírás
  • Projektvezetés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • C# .NET és/vagy Perl és/vagy PHP és/vagy Delphi ismerete
  • XML ismeretek (XML, XSD, XSLT)
  • Igényes, újrafelhasználható kód írása
  • Gyors tanulási képesség
  • Precizitás
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyugodt munkavégzés
  • Kiemelkedő színvonalú munkakörülmények
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő