www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

Mito Europe Kft.

A MITO 2007-ben alakult, full service ügynökség, jelentős online fókusszal és fejlesztői háttérrel. A megalakuláskor a cég - az alapítók szakmai tapasztalatára építve - egy olyan ügynökséget hozott létre, ahol az alkalmazottak kivételes iparági ismerete és szakmai tudása érvényesül.

A Mito fejlesztőt keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Alkalmazások tesztelése és dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Beszélj folyékonyan PHP-t
  • Dolgozz legalább három éve PHP fejlesztőként
  • Legyen tapasztalatod komplex projektek végigvitelében
  • Ne okozzon gondot a MySQL és az OO programozás sem
  • Ismerd a Javascript-et is
  • Érts középszinten angolul

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha van tapasztalatod objektumorientált tervezésben és unit testing keretrendszerek alkalmazásában
  • Ha van tapasztalatod mobil alkalmazásfejlesztésben
  • Ha felhasználói szinten ismered a Linux operációs rendszert

Amit kínálunk:

  • Egy szuper csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki élvezi azt, amit csinál. Profik vagyunk, ugyanakkor rugalmasak és jófejek is. A versenyképes fizetés és a vidám, napfényes belvárosi iroda már csak hab a tortán.
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő